Innhold
1
Styret

Hovedstyret 2018 (epost: styret@ski-hockey.no)

 Funksjon  Navn  e-post  Telefon
Leder
Jan Thomas Birkeland
(2019)
 styreleder@skihockey.no905 12 900
Styremedlem/NestlederKjetil Holmquist (2019-2020)
kj.holm13@gmail.com
484 75 156
Styremedlem/kassererChristina Falk
(2019)
 kasserer@skihockey.no 473 17 904
Styremedlem
Lasse Iversen
(2019-20)
 lasseivers@icloud.com
906 31 910
Styremedlem 
Christian Aarhus (2018-19)
 kommunikasjon@skihockey.no

994 49 770
Styremedlem  
Kjell Magne Remmem
(2018)
 kjell.remmem@tools.no920 57 047
Styremedlem (rekruttering)
John A Aasen Bunæs
(2018-19)
rekruttering@skihockey.no
908 79 905
Styremedlem
Christian Pedersen (2019-20)
ch-ped@online.no
473 31 179

Styremedlem
Anne Berit Lerfald
(2018-19)
 ablerfald@gmail.com
 

​Styremedlem (keeperkoordinator)
​​Lars Tøsse (2018-19)
​keeperkoordinator@skihockey.no
​​926 26 374
Styremedlem
​Nanna Hellerud (2019-20)
​nanna@inwestor.no
959 95 991
​Varamedlem
Maiken Skovly Kristiansen (2019)​msk@astec.no​
Varamedlem  
Christian Pedersen
(2017-18)
 ch-ped@online.no
473 31 179














2
Sportslig Utvalg

Sportlig utvalg 2019/2020 kommer snart (alle epost henvendelser sendes til: sport@ski-hockey.no)

 Funksjon Navn e-post Telefon
​Sportslig Leder
Thomas Johansson
​sportsligleder@skihockey.no
924 44 766




3
Rekrutteringsgruppen

Rekrutteringsgruppen 2018/2019 (epost: rekruttering@ski-hockey.no)

 Funksjon Navn e-post Telefon
 LederJohn A Aasen Bunæs johnaa72@gmail.com    
 908 79 905
 MedlemJack Valø jack.valo@moller.no 905 12 102
​Medlem
​Lagleder: U7, U8, U9 og U10 samt jentelaget







4
Lagledere

Lagledere 2018/2019

 Lag     Lagleder  E-post     Telefon
​U7 (2012)
​Frank Vallée
​Skihockey12@gmail.com
​ 952 14 373
​ U8 (2011)
​Piotr Kwiatkowski
​ pkwiat2211@gmail.com
​ 982 95 184
 U9 (2010)Lars Tøsse
 lars.tosse@atea.no 926 26 374
 U10 (2009)    Lasse Iversen lasseivers@icloud.com 906 31 910
 U11 (2008)            Espen Rotegård     
 espen@acos.no         
 926 13 000 
​Jentelaget
​Bente R. Bunæs
​ bente.ringlund@gmail.com
​ 977 892 97
 U12 (2007)     Sjur Hille Olsen sjurhilleolsen@hotmail.no 966 26 206
 U13 (2006)Lars Byom
 lars.byom@evry.com 970 62 661
 U14 (2005)Anne Berit Lerfald ablerfald@gmail.com 922 62 599
 U15 (2004)Kjetil Heimsæter
 kheimseter@gmail.com
906 04 911
 U16 (2003)Kjetil Heimsæter
 kheimseter@gmail.com 906 04 911
 U18

Har ikke lag i 2018/19

 U21
David Kurtz
 david@reis.no
 934 81 542
 A-laget
Jan Thomas Birkeland
styreleder@skihockey.no
​905 12 900
 Damelaget
Christian Pedersen  ch-ped@online.no
 473 31 179
 Farmers
 Kai Konnerup kai@bardum.no
 468 85 898











5
Trenere

Trenere 2018/2019 (listen er under oppdatering fra 17/18,kan være endringer for lagene for 18/19)

 Lag     Trener  E-post     Telefon
​U7 (2012)
​Raymond Svendsen

​905 01 057
​U8 (2011)​André Iversenandreiversen@hotmail.com
​ 952 70 918
U9 (2010)    Owe Linden owelinden@hotmail.com
 913 32 347
U10 (2009)    Ole Noer     ole.noer@visma.no   916 87 932
U11 (2008)
Øivind Thorvaldsen Vinni_thorvaldsen@hotmail.com    980 01 955
​Jentelaget
​Jarle Hilton
​jarlehilton@icloud.com
​ 977 44 004
U12 (2007)Kenneth Egge Edner kedner@icloud.com 926 39 294
U13 (2006)Pierre Nilsson
pierre@select.no 950 77 985
U14 (2005)Per-Martin Rystad
pmr@obe.no
 982 17 053
U15 (2004)


U16 (2003)

U21
Ulf Berglund
ulf@oslo-glass.no
 932 46 632
A-laget
Ulf Berglund
ulf@oslo-glass.no 932 46 632
​Damelaget
​Christian Pedersen
​ch-ped@online.no
​ 473 31 179
FarmersKai Konnerup     kai@bardum.no 468 85 898
Keepertrener     Magnus Olsson












6
Funksjoner i hallen

Funksjoner i hallen 

Funksjoner              Navn  E-post  Telefon
HallansvarligPhilip Iversen philipiversen@gmail.com
 918 31 312
Ansvarlig ismaskinHarald Dahl harald.dahl@dell.com
 901 47 612
Ansvarlig istid og utleieHarald Dahl istider@ski-hockey.no 901 47 612
Ansvarlig slipebodenRaymond Svendsen

 905 01 057
Ansvarlig kjøleanleggJan Remi Svendsen remi@jrl.no 906 91 047
​Ansvarlig Live Arena
​David Kurtz
livearena@skihockey.no​ 934 81 542
Utleieboden          
 
​Dommeransvarlig
John Christopher Risan
​dommeransvarlig@skihockey.no
 940 32 219
Sportslig leder
Thomas Johansson
sportsligleder@skihockey.no
 924 44 766
Kafe Blueline Se under anlegg  
Dugnadsansvarlig
Ansvarlig vantKent Aasheim 
 478 97 849
​Ansvarlig iskjørere
​Frank Berge Hansen
​ frank.berge.hansen@no.ibm.com
​934 03 334
Renhold   
 







7
Organisasjonsdata
​Besøksadresse:
Teglveien 4, 1400 SKI
​Postadresse:
Ski IL Ishockey
Pb. 407
1401 Ski
​Organisasjonsnummer:
​984 917 058

8
Web ansvarlig klubb

​Funksjoner
​Navn
​E-post​Telefon
​Web ansvarlig klubb
​Kenneth Skjervold
​kenneth.skjervold@gmail.com​975 62 790
​Web ansvarlig klubb
John A Aasen Bunæsjohnaa72@gmail.com908 79 905