Innhold
1
Leie av istid i Ski Ishall

​For bestilling av istider, kontakt:

Harald Dahl

Epost:               istider@ski-hockey.no 
Telefon:            901 47 612

2
Kafe Blueline

Åpningstider/bemanning av Kafé Blueline 2018/2019

Mandag-fredag, 17.00 - 21.00 (kaféen skal være åpen fra kl. 17.30-20.30). Dekkes opp av lagene med en person.

Lørdag, skøyte/hockeyskolen, 08.00 -13.00 (kaféen skal være åpen fra kl. 08.30 - 12.30). Dekkes opp av lagene. Det må være 3 foreldre totalt mens skøyte/hockeyskolen pågår.


Søndag, 11.00-15.00 (kafeen skal være åpen fra 11.30-14.30 søndager). Vikaransvarlig skaffer vikarer, lagene skal dekke opp slipebod og vakt på is.

Kl. 11:00 - 15.00 – kafévakt x 2 (vikaransvarlig skaffer vikarer).

Kl. 11:15 - 14:30 – utleie bod x 2 (vikaransvarlig skaffer vikarer).

Kl. 11:15 - 14:30 – inngang (vikaransvarlig skaffer vikar, skal hjelpe til i kafé ved anledning).

Kl. 12:00 - 14.30 – vakt på is (dekkes av lagene).

Kl. 12:00 - 14.00 – slipebod (dekkes av lagene (materialforvalter)).
 

Som vist ovenfor, så beregnes 30 min før åpning av kafe til klargjøring, samt 30 min etter stengetid for vasking, rydding, oppgjør mm.

Ellers skal kaféen være åpen ved ulike arrangementer og kamper. Ved kamper skal kaféen være åpen for salg 1 time før kamp, og 30 min etter kamp.

Er det hjemmekamp må dette laget sette inn en forelder eller vikar (ekstra, skal være 2) til å hjelpe til i kafeen 30 minutter før kamp, 30 minutter etter kampslutt, samt hjelpe til i pausene (gjelder alle dager, alle lag, foruten om 2. divisjon, da bør det settes opp to personer).

Kafévakter kan selges for kr. 120 pr time, se kontaktinfo nedenfor

  • VAKT HVERDAGER FRA 1730-20.30, EVT. LENGER HVIS DET ER KAMP.
  • DEN SOM SELGER VAKTEN ER ANSVARLIG FOR Å SJEKKE OM DET ER KAMPER ELLER IKKE!
  • KAFEVAKTENE KAN SELGES FOR KR. 120,- PR. TIME. HUSK AT VIKAR SKAL HA BETALT FOR 30 MINUTTER ETTER ÅPNINGSTID.
  • VAKT LØRDAGER UNDER SKØYTE/HOCKEYSKOLEN FRA KL 08.30 TIL KL 13.00 DET SKAL VÆRE 3 LAGS VAKTER
  • VAKTER SØNDAGER BETALES AV KLUBBEN
  • PUBLIKUMSÅPENT - 2 KAFEVAKTER - 1 INNGANGSBILLETTER/KAFE - 1 UTLEIEBUA
  • KAMPER/ARRANGEMENTER PÅ SØNDAGER - 1 PERSON evt 2


3
Kafeansvarlige 2018-2019
​Navn​Område​Epost​Telefon
Helene Steen​Oppsett av /kafeansvarlig/kode kafekafeansvarlig@skihockey.no918 27 870
Aina Helene Jensen​Ansvaret for vikarene vikaransvarligkafe@skihockey.no​958 68 791
​Christina Falk​Økonomi, veksel, kode safe, ​kasserer@skihockey.no​473 17 904
​Trine Lise B. Aamodt
​Bestilling av varer, styrerepresentant
​lederkafe@skihockey.no
​926 49 121





4
Instrukser kafe
5
Vikarer Ski Ishall ses 2018-2019

Det er fint om dere sender en sms eller epost til minst tre på listen og skriver at det er første mann til mølla som gjelder, slik at vi får spredd jobbingen på vikarene.

NavnTelefon nrE-postKan jobbe følgende dager: ​ ​ ​ ​
Dina C. A. Hatlø922 48 446dinacamilla@outlook.comManTirsOnsTorsFreLør
Tanja Birkeland993 96 311tanja-birkeland@hotmail.comManTirsOnsTorsFreLør
Edda Celik
405 78 329
edda.celik@hotmail.com
Man
Tirs
OnsTorsFre
Lør
​Celina S. Tveter
​974 08 409
​celina.smestad.tveter@gmail.com

Lør
​Elizabeth Bjurstrøm
​976 10 921
​elizabeth@bjurstrom.no
​Man
​Tir
Ons​Tors​Fre*​Lør*​
​Julia Noer
​922 45 015
julia.noer@live.no​Man​Ons​Tors​Fre​Lør​
​Elin Dingstad
902 08 209​dingstad@hotmail.com​Tors​Fre​Lør​
​Oline J. Øvre
​454 31 178
​oline@jacobsenconsulting.net

Tir ​Ons​Tors​Fre​Lør*​
​Henrik Amdal
​941 84 613
​henrik.amdal@gmail.com
​Man
​Tir
​Ons
​Tors
​Fre
​Lør
​Kristian Solberg
​950 53 293
​krisslanghus@gmail.com
​Man
Tir​Ons​Tors​Fre​Lør​
​Elin Celik
​968 43 257
​elincelik@hotmail.com
​Man
Tir​Ons​Tors​Fre​Lør​
​Hibach H. Samahle
​465 05 357
​hibach22@hotmail.com
​Man
​Tir
​Ons
Tors​Fre​Lør​
​Silje Jacklin
​413 88 013
​silje.jacklin@gmail.com
​Man
Ons​Tors​Lør​

6
Kalender oppsatte kafevakter
Kafevaktoversikt
Lyseblå farge er oppsatte kafevakter
Istider denne uke

 

 

 I fokus