Innhold
1
Styret

Hovedstyret 2017/2018 (epost: styret@ski-hockey.no)

 Funksjon  Navn  e-post  Telefon
LederJan Thomas Birkeland
(2016-17)
 styreleder@skihockey.no905 12 900
Styremedlem/NestlederHarald Dahl
(2017-18)
 harald_dahl@dell.com901 47 612
Styremedlem/kassererChristina Falk
(2017-18)
 kasserer@skihockey.no 473 17 904
Styremedlem (kolleksjon)
Therese Berntsen Byom
(2016-17)
 therese.b.byom@no.dsv.com 928 16 019
Styremedlem (Ishall)
Philip Iversen
(2016-17)
 philipiversen@hotmail.com 918 31 312
Styremedlem (marked)
Kjell Magne Remmem
(2016-17)
 kjell.remmem@tools.no920 57 047
Styremedlem (rekruttering)
John A Aasen Bunæs
(2016-17)
 johnaa72@gmail.com908 79 905
Styremedlem (sport)
Kenneth Thomas
(2016-17)
 kthomas@getmail.no 918 05 682
Styremedlem (kafeteria)
Trine Lise B. Aamodt
(2017-18)
trinelise.b.aa@hotmail.com
926 49 121
Varamedlem  
Christian Pedersen
(2017-18)
 ch-ped@online.no
473 31 179

2
Sportslig Utvalg

Sportlig utvalg 2017/2018 (alle epost henvendelser sendes til: sport@ski-hockey.no)

 Funksjon Navn e-post Telefon
Medlem
Kenneth Thomas  kthomas@getmail.no    918 05 682
​Sportslig Leder

​sportsligleder@skihockey.no



3
Rekrutteringsgruppen

Rekrutteringsgruppen 2016/2017 (epost: rekruttering@ski-hockey.no)

 Funksjon Navn e-post Telefon
 LederJohn A Aasen Bunæs johnaa72@gmail.com     908 79 905
 MedlemJack Valø jack.valo@moller.no 905 12 102
 MedlemHeike Dahl Simensen heike@simensen.me 415 25 405
​Medlem​Lagleder U7, U8, U9 og U10


4
Lagledere

Lagledere 2017/2018

 Lag     Lagleder  E-post     Telefon
​ U7​Piotr Kwiatkowski
​piotr.kwiatkowski@adecco.no
​ 941 57 601
 U8 (2010)Lars Tøsse
 lars.tosse@atea.no 926 26 374
 U9 (2009)    Lasse Iversen lasseivers@icloud.com 906 31 910
 U10 (2008)            Espen Rotegård     
 espen@acos.no         
 926 13 000 
​Jentelaget
​Bente R. Bunæs
​bente.ringlund@gmail.com
​ 977 892 97
 U11 (2007)     Sjur Hille Olsen sjurhilleolsen@hotmail.no 966 26 206
 U12 (2006)Petter Lende petter.lende@moller.no 476 37 723
 U13 (2005)Anne Berit Lerfald ablerfald@gmail.com 922 62 599
 U14 (2004)Rolf Erik Kolstad rolfekol@gmail.com 909 30 790
 U15 (2003)Kjetil Heimsæter
 kheimseter@gmail.com 906 04 911
 U16Inget lag i klassen 
 
 U18Inget lag i klassen

 U20
David Kurtz
 david@reis.no
 934 81 542
 ​2. divisjon
Anders Wannerstedt
anders.wannerstedt@outlook.com
​ 918 98 416
 Damelaget
Christian Pedersen ch-ped@online.no
 473 31 179
3. divisjon
 Stian Eidsvold
stian.eidsvold@gmail.com
 951 77 702
 Farmers
 Kai Konnerup kai@bardum.no
 468 85 898

5
Trenere

Trenere 2017/2018

 Lag     Trener  E-post     Telefon
​U7 (2011)​André Iversenandreiversen@hotmail.com
​ 952 70 918
U8 (2010)    Owe Linden owelinden@hotmail.com
 913 32 347
U9 (2009)    Ole Noer     ole.noer@visma.no   916 87 932
U10 (2008)
Øivind Thorvaldsen Vinni_thorvaldsen@hotmail.com    980 01 955
​Jentelaget
​Jarle Hilton
​jarlehilton@icloud.com
​ 977 44 004
U11 (2007)Kenneth Egge Edner kedner@icloud.com 926 39 294
U12 (2006)Pierre Nilsson
pierre@select.no 950 77 985
U13 (2005)Per-Martin Rystad
pmr@obe.no
 982 17 053
U14 (2004)Karsten Søbye
kasobye@broadpark.no
 924 62 679
U15 (2003)
Børre Nielsen
borre@gpm.as
 915 76 503
U16 (2002) Inget lag i klassen 
U18 (2000/2001) Inget lag i klassen
           
U20  Ulf Berglund
ulf@oslo-glass.no
 932 46 632
2. divisjon Paul Idland
coach.idland@gmail.com 413 19 292
​Damelaget
​Christian Pedersen
​ch-ped@online.no
​ 473 31 179
3. divisjon
Kenneth Gustavsson  
kegusta@hotmail.com
 908 28 762
FarmersKai Konnerup     kai@bardum.no 468 85 898
Keepertrener    




6
Funksjoner i hallen

Funksjoner i hallen 

Funksjoner              Navn  E-post  Telefon
HallansvarligPhilip Iversen philipiversen@gmail.com
 918 31 312
Ansvarlig ismaskinHarald Dahl harald.dahl@dell.com
 901 47 612
Ansvarlig istid og utleieHarald Dahl istider@ski-hockey.no 901 47 612
Ansvarlig slipebodenTruls Børresen trboerre@online.no 951 21 207
Ansvarlig kjøleanleggJan Remi Svendsen remi@jrl.no 906 91 047
​Ansvarlig Live Arena
​David Kurtz
livearena@skihockey.no​ 934 81 542
Utleieboden          
 
​Dommeransvarlig
John Christopher Risan
​dommeransvarlig@skihockey.no
 940 32 219
Sportslig leder

sportsligleder@skihockey.no

Kafe Blueline Se under anlegg  
Dugnadsansvarlig
Ansvarlig vantKent Aasheim 
 478 97 849
​Ansvarlig iskjørere
​Frank Berge Hansen
​ frank.berge.hansen@no.ibm.com
​934 03 334
Renhold   
 




7
Organisasjonsdata
​Besøksadresse:
Teglveien 4, 1400 SKI
​Postadresse:
Ski IL Ishockey
Pb. 407
1401 Ski
​Organisasjonsnummer:
​984 917 058

8
Web ansvarlig klubb

​Funksjoner
​Navn
​E-post​Telefon
​Web ansvarlig klubb
​Kenneth Skjervold
​kenneth.skjervold@gmail.com​975 62 790
​Web ansvarlig klubb
John A Aasen Bunæsjohnaa72@gmail.com908 79 905

 Kontaktpersoner

 

 

https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=49&RootFolder=/KontakterJan Thomas BirkelandStyret - Styreleder
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=51&RootFolder=/KontakterHarald DahlStyret - Nestleder
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=52&RootFolder=/KontakterKenneth ThomasStyret - Sportslig
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=53&RootFolder=/KontakterPhilip IversenStyret - Hallansvarlig
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=54&RootFolder=/KontakterJohn A. Aasen BunæsStyret - Rekkrutering
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=55&RootFolder=/KontakterKjell Magne RemmemStyret - Marked
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=56&RootFolder=/KontakterChristina FalkStyret - Kasserer
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=57&RootFolder=/KontakterTherese Berntsen ByomStyret - Kolleksjon
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=58&RootFolder=/KontakterTrine Lise B. AamodtStyret - Cafe drift
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=59&RootFolder=/KontakterChristian PedersenStyret - Vara rep.

 

 

Årsmøtehttps://skihockey.klubb.nif.no/Lists/Aktiviteter/DispForm.aspx?ID=62Årsmøte2018-03-22T18:00:00Z2018-03-22T20:00:00ZThon Hotell, SkiDet avholdes årsmøte for Ski Hockey torsdag 22. mars kl 19.00 på Thon Hotel i Ski. Vi gjør oppmerksom på at saker som ønskes tatt opp på årsmøtet må være sendt til Ski Hockey senest 14 dager før årsmøtet til post@ski-hockey.no. Fullstendig saksliste og sakspapirer vil bli tilgjengeliggjort på Ski Hockey sin hjemmeside senest en uke i forkant av møtet.

 I fokus