Innhold
1
Styret

Hovedstyret 2018 (epost: styret@ski-hockey.no)

 Funksjon  Navn  e-post  Telefon
Leder
Jan Thomas Birkeland
(2018)
 styreleder@skihockey.no905 12 900
Styremedlem/NestlederKenneth Thomas (2018)
nestleder@skihockey.no
918 05 682
Styremedlem/kassererChristina Falk
(2017-18)
 kasserer@skihockey.no 473 17 904
Styremedlem
Kjetil Heimsæter
(2018-19)
 kheimseter@gmail.com
906 04 911
Styremedlem 
Christian Aarhus (2018-19)
 kommunikasjon@skihockey.no

994 49 770
Styremedlem  
Kjell Magne Remmem
(2018)
 kjell.remmem@tools.no920 57 047
Styremedlem (rekruttering)
John A Aasen Bunæs
(2018-19)
rekruttering@skihockey.no
908 79 905
Styremedlem (kafeteria)
Trine Lise B. Aamodt
(2017-18)
lederkafe@skihockey.no
926 49 121

Styremedlem
Anne Berit Lerfald
(2017-18)
 ablerfald@gmail.com
 

​Styremedlem (keeperkoordinator)
​​Lars Tøsse (2018-19)
​keeperkoordinator@skihockey.no
​​926 26 374
​​Varamedlem
​Christian Pedersen (2017-18)
​​ch-ped@online.no
​​473 31 179
Varamedlem
​Nanna Hellerud (2018-19)
Varamedlem  
Christian Pedersen
(2017-18)
 ch-ped@online.no
473 31 179









2
Sportslig Utvalg

Sportlig utvalg 2018/2019 (alle epost henvendelser sendes til: sport@ski-hockey.no)

 Funksjon Navn e-post Telefon
Medlem
Kenneth Thomas  kthomas@getmail.no    918 05 682
​Sportslig Leder
Thomas Johansson
​sportsligleder@skihockey.no
924 44 766
​Medlem
Kenneth Egge Edner​


3
Rekrutteringsgruppen

Rekrutteringsgruppen 2018/2019 (epost: rekruttering@ski-hockey.no)

 Funksjon Navn e-post Telefon
 LederJohn A Aasen Bunæs johnaa72@gmail.com    
 908 79 905
 MedlemJack Valø jack.valo@moller.no 905 12 102
​Medlem
​Lagleder: U7, U8, U9 og U10 samt jentelaget






4
Lagledere

Lagledere 2018/2019

 Lag     Lagleder  E-post     Telefon
​ U8 (2011)
​Piotr Kwiatkowski
​ pkwiat2211@gmail.com
​ 982 95 184
 U9 (2010)Lars Tøsse
 lars.tosse@atea.no 926 26 374
 U10 (2009)    Lasse Iversen lasseivers@icloud.com 906 31 910
 U11 (2008)            Espen Rotegård     
 espen@acos.no         
 926 13 000 
​Jentelaget
​Bente R. Bunæs
​ bente.ringlund@gmail.com
​ 977 892 97
 U12 (2007)     Sjur Hille Olsen sjurhilleolsen@hotmail.no 966 26 206
 U13 (2006)Lars Byom
 lars.byom@evry.com 970 62 661
 U14 (2005)Anne Berit Lerfald ablerfald@gmail.com 922 62 599
 U15 (2004)Kjetil Heimsæter
 kheimseter@gmail.com
906 04 911
 U16 (2003)Kjetil Heimsæter
 kheimseter@gmail.com 906 04 911
 



 U21
David Kurtz
 david@reis.no
 934 81 542
 ​2. divisjon
Jon-Renè Kristoffersen
​ markedsansvarlig@skihockey.no
​ 412 26 913
 Damelaget
Christian Pedersen  ch-ped@online.no
 473 31 179
3. divisjon
 Stian Eidsvold
 stian.eidsvold@gmail.com
 951 77 702
 Farmers
 Kai Konnerup kai@bardum.no
 468 85 898






5
Trenere

Trenere 2018/2019 (listen er under oppdatering fra 17/18,kan være endringer for lagene for 18/19)

 Lag     Trener  E-post     Telefon
​U8 (2011)​André Iversenandreiversen@hotmail.com
​ 952 70 918
U9 (2010)    Owe Linden owelinden@hotmail.com
 913 32 347
U10 (2009)    Ole Noer     ole.noer@visma.no   916 87 932
U11 (2008)
Øivind Thorvaldsen Vinni_thorvaldsen@hotmail.com    980 01 955
​Jentelaget
​Jarle Hilton
​jarlehilton@icloud.com
​ 977 44 004
U12 (2007)Kenneth Egge Edner kedner@icloud.com 926 39 294
U13 (2006)Pierre Nilsson
pierre@select.no 950 77 985
U14 (2005)Per-Martin Rystad
pmr@obe.no
 982 17 053
U15 (2004)


U16 (2003)

U21
Ulf Berglund
ulf@oslo-glass.no
 932 46 632
2. divisjon Paul Idland
coach.idland@gmail.com 413 19 292
​Damelaget
​Christian Pedersen
​ch-ped@online.no
​ 473 31 179
3. divisjon
Kenneth Gustavsson  
kegusta@hotmail.com
 908 28 762
FarmersKai Konnerup     kai@bardum.no 468 85 898
Keepertrener    






6
Funksjoner i hallen

Funksjoner i hallen 

Funksjoner              Navn  E-post  Telefon
HallansvarligPhilip Iversen philipiversen@gmail.com
 918 31 312
Ansvarlig ismaskinHarald Dahl harald.dahl@dell.com
 901 47 612
Ansvarlig istid og utleieHarald Dahl istider@ski-hockey.no 901 47 612
Ansvarlig slipebodenTruls Børresen trboerre@online.no 951 21 207
Ansvarlig kjøleanleggJan Remi Svendsen remi@jrl.no 906 91 047
​Ansvarlig Live Arena
​David Kurtz
livearena@skihockey.no​ 934 81 542
Utleieboden          
 
​Dommeransvarlig
John Christopher Risan
​dommeransvarlig@skihockey.no
 940 32 219
Sportslig leder
Thomas Johansson
sportsligleder@skihockey.no
 924 44 766
Kafe Blueline Se under anlegg  
Dugnadsansvarlig
Ansvarlig vantKent Aasheim 
 478 97 849
​Ansvarlig iskjørere
​Frank Berge Hansen
​ frank.berge.hansen@no.ibm.com
​934 03 334
Renhold   
 





7
Organisasjonsdata
​Besøksadresse:
Teglveien 4, 1400 SKI
​Postadresse:
Ski IL Ishockey
Pb. 407
1401 Ski
​Organisasjonsnummer:
​984 917 058

8
Web ansvarlig klubb

​Funksjoner
​Navn
​E-post​Telefon
​Web ansvarlig klubb
​Kenneth Skjervold
​kenneth.skjervold@gmail.com​975 62 790
​Web ansvarlig klubb
John A Aasen Bunæsjohnaa72@gmail.com908 79 905

 Kontaktpersoner

 

 

https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=78&RootFolder=/KontakterJan Thomas BirkelandStyret - styrelederstyreleder@skihockey.no905 12 900
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=77&RootFolder=/KontakterKenneth ThomasStyret - nestledernestleder@skihockey.no918 05 682
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=76&RootFolder=/KontakterChristina FalkStyret - kassererkasserer@skihockey.no473 17 904
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=74&RootFolder=/KontakterKjetil HeimsæterStyret - styremedlemkheimseter@gmail.com906 04 911
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=75&RootFolder=/KontakterJohn A. Aasen BunæsStyret - rekrutteringrekruttering@skihockey.no908 79 905
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=73&RootFolder=/KontakterKjell Magne RemmemStyret - markedkjell.remmem@tools.no920 57 047
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=72&RootFolder=/KontakterChristian AarhusStyret - kommunikasjonkommunikasjon@skihockey.no994 49 770
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=71&RootFolder=/KontakterAnne Berit LerfaldStyret - styremedlemablerfald@gmail.com922 62 599
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=70&RootFolder=/KontakterTrine Lise B. AamodtStyret - kafedriftlederkafe@skihockey.no926 49 121
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=69&RootFolder=/KontakterLars TøsseStyret - keeperkoordinatorkeeperkoordinator@skihockey.no926 26 374
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=68&RootFolder=/KontakterChristian PedersenStyret - vararepresentantch-ped@online.no473 31 179
https://skihockey.klubb.nif.no/Kontakter/Forms/DispForm.aspx?ID=67&RootFolder=/KontakterNanna HellerudStyret - vararepresentantnanna@inwester.no959 95 991

 

 

 I fokus